KOSZTY DOSTAWY W SKLEPIE ONLINE 
 

 1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
   

 2. Czas nadania zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych.
   

 3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem:
   

  • firmy kurierskiej DPD lub InPost

  • paczkomaty InPost (przy wyborze opcji "paczkomat InPost" prosimy w uwagach szczegółową informacje do jakiego paczkomatu wysłać paczkę.
    

 4. Zamówienia realizowane są również z dostawą do wybranych państw za granicę: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, , Słowacja, Węgry, Wielka Brytania, Niemcy, Ukraina, Bułgaria, Finlandia, Lichtenstein, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Włochy.
   

 5. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli , jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
   

 6. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej DPD zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.


   

zakupy.png
1200px-InPost_logo.svg.png
dpd.png
cennik na strone harvest green.png